Роспотребнадзор идарәсе 2018 елның 17 октябрендә эшмәкәрләр өчен " Ачык ишекләр көне» үткәрә

2018 елның 12 октябре, җомга

2018 елның 17 октябрендә 14.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр Кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсендә күзәтчелек федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе (алга таба-Идарә) республика территориясендә эшмәкәрләр өчен бердәм «Ачык ишекләр» көне оештыра. Алдан язылу таләп ителми.

Эшмәкәрләр өчен «Ачык ишекләр» нең бердәм көннәре ай саен айның һәр өченче чәршәмбесендә, шулай ук квартал саен беренче айның өченче пәнҗешәмбесендә үтә.

Бердәм «Ачык ишекләр " көненең максаты-идарә компетенциясе чикләрендә эшмәкәрләргә түләүсез консультация ярдәме күрсәтү.

Идарә эшкуар-казанлыларны Казан шәһәре, Зур Кызыл урамы, 30 йорт адресы буенча, шулай ук Идарәнең барлык территориаль бүлекләрендә яшәүче эшкуарларны көтә. Идарәнең территориаль бүлекләренең адреслары (беркетелгән территорияләрдә эш урыннарын да кертеп) безнең сайтларда күрсәтелгән (www.16.rospotrebnadzor.ru һәм www.rpn.tatarstan.ru).

Хөрмәтле эшмәкәрләр һәм бизнес вәкилләре!

Белү мәҗбүри таләпләр – иң яхшы ысулы булдырмаска бозу!​

Без сезне бердәм «Ачык ишекләр " көнендә консультацияләргә көтәбез!