июль, 2018 ел
чәршәмбе

Питрәч телевидениесен хәзер “Татарстан 24” каналында карарга була. Без республиканың иң зур телекомпаниясенең челтәр партнеры булдык. Хәзер җирле телевидениенең хәбәрләр программасын “Татарстан 24” телеканалында сез җомга көнне 19 сәгатьтә карый аласыз.

Татарстан Республикасында начар метеоролог күренеш.

Дәүләт казна учреждениясенең Питрәч муниципаль районындагы “Балалар һәм яшүсмерләр өчен “Шатлык” социаль приютында" “Мисс-Шатлык” музыкаль-шоу конкурсы булып узды

Скорлупино фестивале турындагы ролик, 2018 елның 22 нче июненнән 24 августына кадәр Ростов-на Дону шәһәрендә узачак мотивацион кино һәм BRIDGE of ARTS спорты Халыкара  фестивале кысаларында үтәчәк "Россия илһамландыра" дигән туризим һәм сәяхәт турында  фильмнар Фестиваленең финалына үтте.