Гражданнарны бергәләп тематик кабул итү

2022 елның 26 мае, пәнҗешәмбе

2022 елда, Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил гражданнарны уртак кабул итү практикасын дәвам итә.

2022 елның 2 июнендә 10.00 дән 12.00 сәгатькә кадәр Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппаратында (Казан, Карл Маркс ур., 61) гражданнарны уртак кабул итү Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил  Сария Сабурская һәм Рәсәй Федераль Ассамблеясе Дәүләт Думасы урынбасары Амир Хамитов үткәрәчәк.

Республиканың муниципаль округларында яшәүчеләр үз сорауларын Россия Федераль Ассамблеясе Дәүләт Дума Депутатына һәм Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкилгә Skype программасы аша туры элемтә аша бирергә мөмкинлек алачаклар.

Сария Сабурская һәм Амир Хамитов белән элемтәгә керергә теләгән республикада яшәүчеләр (843) 236-41-80 телефоны аша алдан теркәлергә тиеш, һәм билгеләнгән вакытта Татарстан Республикасында кеше хокуклары өчен Вәкаләтле вәкилнең ярдәмчесен кабул итүгә яки Вәкаләтле вәкилгә килергә.