"Минем бизнес" үзәге «Облачная касса для бизнеса по 54-ФЗ» ның яңа хезмәтенә гаризалар җыелмасын ачты

2024 елның 1 октябре, сишәмбе

Ярдәм чаралары бизнес булганнар өчен исәпләнгән. Хезмәт күрсәтү физик затлар белән исәп-хисапларда email һәм SMS буенча чеклар җибәрү өчен болыт кассасының арендасын үз эченә ала, 54-ФЗ ташлама белән 25% ка кадәр ташлама белән. Интернет-эквайринг, түләү сылтамасы, QR-код, СБП һәм вендинг терминалы аша сайтта түләү кабул итәргә рөхсәт итә. CMS системалары белән интеграцияләнә (Tilda, WordPress, Битрикс, InSales һ.б.), CRM системалары (AmoCRM, Мегаплан, Битрикс 24 һ.б.), эре банкларның интернет-эквайрингына ярдәм итә. Мондый касса автоматик режимда 24/7/365 эшли. digitalkassa сервисының шәхси кабинетында һәр чекның статусын күзәтеп торырга һәм коррекция чекларын ясарга мөмкин, әгәр ниндидер чек хата белән тишелгән булса. НПД да үз-үзенә эшләүчеләр өчен туры килми. Кирәкле документлар: партнер / ИНН, ЭЦП картасы.

Гаризаны МСП.РФ Цифрлы платформасында ссылкада бирергә мөмкин.

КУЭ субъектларына дәүләт ярдәме «Кече һәм урта эшкуарлык» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы ярдәмендә гамәлгә ашырыла.

Татарстан Республикасының Telegram-каналында иң мөһим бизнес-каналын күзәтегез, шулай ук безне «Дзен»да укыгыз